Super cena – jeszcze tylko kilka dni

Harcerski Rajd RadziejewskiZostało już tylko kilka dni, aby zgłosić się na #HRR2017 w super cenie 35zł za osobę, od 1 maja 2017 cena wpisowego wzrasta o całe 5zł! Wcześniejsze zgłoszenie, to również więcej czasu na wykonanie zadania przedrajdowego. Z regulaminem Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego można się zapoznać klikając w link. Aby zgłosić swoją drużynę / patrol / zastęp wystarczy korzystać ze specjalnego formularza. To proste i nie zajmie dużo czasu, gdyż w tym roku procedura zgłoszeniowa zostało znacznie uproszczona.

Czas uciec z miasta, rajdowa przygoda czeka! Co powiecie, aby znów wyruszyć na rajdowy szlak, zmierzyć się z wyzwaniem, poznać nowe osoby z różnych stron Polski, zawiązać nowe przyjaźnie? Bądźcie z nami na Harcerskim Rajdzie Radziejewskim! Jak co roku podczas rajdu przyświecać nam będą trzy zasady: Przyroda – Muzyka – Dobra Zabawa.

Rajd odbędzie się w dniach 15-18 czerwca 2017 w kompleksie leśnym Las Radziejewski w okolicach Żyrardowa. Harcerski Rajd Radziejewski jest rajdem pieszym, z noclegiem pod namiotami na pięknej leśnej polanie. Jak co roku, w sobotni wieczór czeka na uczestników wyjątkowy koncert w naszej Harcerskiej Operze Leśnej.

www.facebook.com/rajd.radziejewski | rajd@77mdh.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *