#HRR2017 – podsumowanie

Operacja o kryptonimie #HRR2017 już za nami. Wiele miesięcy mozolnej pracy grupy zapaleńców, udało się zamienić na trzy dni fantastycznej zabawy (a przynajmniej liczymy, że takie są Wasze odczucia). Na #HRR2017 czekaliśmy cały rok, przygotowywaliśmy go wiele miesięcy… a 4 dni rajdowe przemknęły z prędkością światła. Teraz nadszedł czas podsumowań, analiz i przygotowań do kolejnej edycji 🙂 Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że spotkamy się w terminie 15-17.06.2018

W tym roku na starcie stanęło 15 drużyn i patroli, dając łącznie 171 harcerskich uczestników rajdu. Do tego trzeba doliczyć 32 osoby w zielono-czarnych barwach, czyli organizatorów z 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej. Kolejny raz daje to łącznie ponad 200 uczestników (z Sochaczewa, Kuklówki, Międzyborowa, Warszawy, Sokołowa Podlaskiego, Ostrołęki, Kobyłki, Żyrardowa oraz Kielc) najlepszego harcerskiego rajdu turystyczno-muzycznego w Polsce 🙂 Na nudę nie mogliście raczej narzekać, bo zajęć które dla Was przygotowaliśmy była masa, a w tym roku mieliśmy jeszcze dzień dodatkowy (bawiliśmy się cztery dni, a nie jak zwykle trzy).

 

Rywalizacja była bardzo zacięta, a po podsumowaniu wyników okazało się, że różnice między trzema najlepszymi drużynami są minimalne. Wyniki wyglądały następująco:

1 miejsce – Patrol “A mrówki tupią i tupią” z Ostrołęki
2 miejsce – 9 Sokołowska DH – Patrol Parówki z Sokołowa Podl.
3 miejsce – Patrol Niedopasowani z Kosmosu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *