Nie mogę tego przegapić – HRR już za miesiąc

Za niewiele ponad miesiąc spotkamy się na Harcerskim Rajdzie Radziejewskim. Czeka nas trzy dni wspaniałej zabawy, w czasie której wszyscy uczestnicy będą mieli dużo okazji do kontaktu z przyrodą i dobrą muzyką.

Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na trzeci czerwcowy łykend (13-15.06.2014), jeżeli lubisz las i ciekawe gry terenowe, jeżeli lubisz muzykę turystyczną i poezję śpiewaną, jeżeli nieobce są Ci długie wieczory z gitarą przy ognisku… to jest to rajd specjalnie dla Ciebie!

Park Pałacowy w Radziejowicach - tu się spotkamy
Park Pałacowy w Radziejowicach – tu się spotkamy

Z uczestnikami Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego spotkamy się w piątek 13.06.2014 na terenie Parku Pałacowego w Radziejowicach, gdzie zostanie rozegrana gra w formule, która może być dla Was miłym zaskoczeniem. Szczegółów póki co nie zdradzamy, możemy powiedzieć tylko, że będzie nowocześnie i multimedialnie. Piękno Radziejowickiego parku, też powinno wszystkim przypaść do gustu. Sobota to całodzienna gra terenowa, podczas której poznacie piękno ziemi radziejowickiej, a całość okrasimy niebanalnymi zadaniami do wykonania. Podobnie jak rok temu, kreatywności nam nie zabraknie! Sobotni wieczór to oczywiście koncert Roberta Kasprzyckiego w Harcerskiej Operze Leśnej, oraz ognisko przy którym mamy nadzieję gitary nie będą leżeć bezczynnie. Niedziela to podsumowanie rajdu, ogłoszenie wyników oraz msza polowa odprawiana przez charyzmatycznego dominikanina o. Pawła Krupę, msza poświęcona jest pamięci patrona rajdu – phm Roberta Komonia.

Jeżeli udało nam się, wzbudzić zainteresowanie rajdem, zapraszamy na stronę internetową: www.radziejewski.77mdh.pl oraz profil facebook, tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Jeżeli udało nam się ostatecznie przekonać do wzięcia udziału w rajdzie, zapraszamy do skorzystania z Formularza Zgłoszeniowego. Ze zgłaszaniem patrolu / zastępu / drużyny nie warto czekać, bo od daty zgłoszenia zależy cena wpisowego na rajd. Na miesiąc przed rajdem zgłoszonych jest już blisko 10 ekip, w tym z: Żyrardowa, Warszawy, Łodzi, Sochaczewa, Sokołowa Podlaskiego czy Jaktorowa. Dołącz do grona rajdowiczów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *