Ważne Informacje: Zadanie przedrajdowe

Harcerski Rajd Radziejewski
Harcerski Rajd Radziejewski – Edycja 2013

Wybierasz się na Harcerski Rajd Radziejewski? Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, pokaż swój talent i kreatywność! Aby patrole miały dużo czasu na przygotowanie, już dziś publikujemy tematy zadań przedrajdowych. Mamy nadzieję, że zadania przypadną Wam do gustu i przy ich realizacji będziecie się dobrze bawić!

 

1. Wykonajcie klip filmowy na temat: “Historia mojej drużyny / historia mojego środowiska harcerskiego”. Postarajcie się w ciekawej filmowej formie przybliżyć nam historię drużyny lub środowiska  w którym działacie. Film powinien mieć od trzech do pięciu minut i być zapisany w którymś ze wskazanych formatów: avi , mp4, wmv, mov. Film trzeba dostarczyć organizatorom rajdu na płycie CD/DVD lub pendrajwie. Filmy obejrzymy wszyscy wspólnie podczas specjalnie przygotowanej projekcji.

 

2. Przygotujcie dowolną piosenkę o charakterze turystycznym / rajdowym. Mile widziane będą dodatkowe instrumenty, układy taneczne (sceniczne) oraz ew. delikatne zmiany tekstu piosenki, dzięki czemu nawiąże ona do imprezy na której będziecie przebywać (Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego). Liczymy na Waszą inwencję twórczą! 🙂

 

Powodzenia życzą
Organizatorzy Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *