Zgłoszenia zakończone

Harcerski Rajd Radziejewski

Dzieje się coś czego nie potrafimy pojąć i co trochę nie mieści się w naszych głowach. To istne szaleństwo, a zarazem dowód, że Harcerski Rajd Radziejewski jest doceniany i lubicie do nas przyjeżdżać. Mimo, że tegoroczna edycja dopiero za 134 dni, dziś (28.01.2020) o 12:00 zakończyliśmy główną część zgłoszeń na #HRR2020PL. Od 1 stycznia do dzisiejszego południa wpłynęły łącznie 22 zgłoszenia (daje to ponad 200 uczestników), a tym samym wyczerpany został limit przygotowanych przez nas miejsc. Oficjalną listę zgłoszonych ekip opublikujemy niebawem (po dokonaniu niezbędnej weryfikacji).
 
Dla spóźnialskich mamy jednak dobrą wiadomość… 1 lutego uruchomimy zgłoszenia na listę rezerwową, dzięki której będzie można dołączyć do grona uczestników tegorocznej edycji rajdu. Możliwości stania się uczestnikiem będzie kilka:
– Jeśli któraś z ekip zrezygnuje z udziału w rajdzie.
– Jeśli któraś z dotychczas zgłoszonych ekip w terminie nie dokona wpłaty wpisowego.
– Dzięki konkursowi na 3 dodatkowe wygospodarowane przez nas miejsca.
 
1 lutego ogłosimy konkurs ze specjalnym zadaniem, które będzie można realizować aż do 30 kwietnia. 1 maja wybierzemy trzy najlepsze ekipy, którym zostaną przyznane wspomniane powyżej miejsca dodatkowe 🙂 Wyniki ogłosimy na naszej stronie rajdowej i tu na FB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *