Niebawem ruszy rejestracja na HRR2023

Harcerski Rajd RadziejewskiNiebawem znów ruszy cała machina rajdowa, w nocy z 31.12.2022 na 01.01.2023 rozpocznie się rejestracja na #HRR2023PL . Punktualnie o północy opublikujemy formularz rejestracyjny, dzięki któremu będzie można się zgłosić na najbliższą edycję rajdu 🙂 Jak zawsze trzeba się będzie srogo uwijać z rejestracją i nie marudzić, bo miejscówki na Harcerski Rajd Radziejewski rozchodzą się prawie jak bilety na koncerty Eda Sheerana 😉

Jak co roku zgłoszenia zostaną zamknięte w momencie gdy przekroczymy założony przez nas limit uczestników – czyli 20 patroli lub 200 uczestników (rok temu uwinęliście się z tym limitem w około 14 godzin). Już dziś zaplanujcie sobie, co będziecie robili w czerwcu 2023 roku… rajd odbędzie się w terminie 16-18.06.2023, tradycyjnie na terenie kompleksu leśnego Las Radziejewski.

Co potrzebujecie wiedzieć, aby dokonać zgłoszenie?

  1. Nazwa drużyny/zastępu/patrolu (pod jaką będziecie występować na rajdzie)
  2. Nazwa Waszego hufca macierzystego
  3. Imię i Nazwisko opiekuna patrolu
  4. Kontakt telefoniczny (do opiekuna)
  5. Ilość osób w patrolu (w przedziale 5-12 osób)

Następnie zgodnie z regulaminem, będziecie mieli tydzień na potwierdzenie swojego uczestnictwa poprzez dokonanie wpisowego za swój patrol. Jeśli ktoś nie potwierdzi swojego uczestnictwa, będziemy dobierali ekipy z listy rezerwowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *