Robert Kasprzycki zagra na HRR!

Robert Kasprzycki - Harcerski Rajd Radziejewski
Robert Kasprzycki – fot. Magda Świtek

Harcerski Rajd Radziejewski robi kolejny krok w przód zapraszając w tym roku na sobotni, rajdowy koncert gwiazdę z najwyższej półki. Głos ludu został wysłuchany, dlatego też z dumą ogłaszamy, że podczas najbliższej edycji Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego zagra Robert Kasprzycki! Sądzimy, że niewielu jest w Polsce harcerzy, którzy nie znają takich piosenek Roberta Kasprzyckiego jak “Niebo do wynajęcia” , “Zapiszę śniegiem w kominie” , “Zielone szkiełko” czy “Światopogląd”. Wymienione tytuły są jednymi z najczęściej granych piosenek przy naszych harcerskich ogniskach, to hity, które potrafi chyba zaśpiewać każdy z nas.

Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej i już na debiutanckiej płycie „Niebo do wynajęcia” dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. Do tej pory na swoim koncie posiada 3 płyty: “Niebo do wynajęcia” , “Światopogląd” , “Piosenki i nie” zaś nad czwartą aktualnie pracuje. Płyty swoją drogą… jednak prawdziwą moc Kasprzyckiego oddają dopiero koncerty. To w kontakcie z żywą publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą – niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca. Mieszanka muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawia, że jego koncerty stają się naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Nie inaczej będzie w naszej Harcerskiej Operze Leśnej, do której już dziś na koncert Roberta Kasprzyckiego zapraszamy.

Tak jak ogłaszaliśmy wcześniej, rajd odbędzie się w terminie 13-15 czerwca 2014, w Lasach Radziejowickich niedaleko Żyrardowa. W dniu dzisiejszym opublikowaliśmy również zaktualizowany Regulamin Rajdu (na 2014 rok), oraz udostępniliśmy Formularz Kontaktowy, dzięki któremu od dziś można się zgłaszać na rajd. Liczymy na Waszą obecność!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *