Odwołujemy #HRR2020PL

Czuwaj!
Kiedy ruszyliśmy 1 stycznia 2020 ze zgłoszeniami na #HRR2020PL nie wiedzieliśmy, że będzie to rok wyjątkowy pod każdym względem. Niestety zarówno w dobrym, jak i złym tego słowa znaczeniu. Serce nas organizatorów biło z radości w naprawdę szaleńczym tempie, widząc jak szybko rozchodzą się miejsca na tegoroczną edycję rajdu. Nie pozostało nam nic innego, jak dziękować za Wasze zaufanie i wiarę w nasze umiejętności organizacyjne, bo na pół roku przed planowaną imprezą byliśmy zmuszeni zakończyć rejestrację. Ilość chętnych zwyczajnie przerosła nasze wyobrażenia, jak również możliwości. Niestety były to dobre złego początki…
 
Choć woli walki nam nigdy nie brakuje, a napotkane trudności zawsze staramy się zwalczyć na wszelkie możliwe sposoby, to obecna sytuacja w której się znaleźliśmy, zmusza nas by jednak powiedzieć pas. Miejmy świadomość, że znaleźliśmy się w sytuacji absolutnie wyjątkowej, z którą nie miały do czynienia nawet najstarsze osoby aktualnie żyjące na ziemi. Odpowiedzialność za Was, jak i szerokie grono organizatorów nie pozwala nam już dłużej zwlekać z tą decyzją. Harcerski Rajd Radziejewski – Edycja 2020 niestety nie odbędzie się w formie jaką mieliście okazję poznać przez osiem poprzednich edycji. PO zapoznaniu się z Waszymi opiniami, odpuszczamy również formę online. Na ten rok pozostanie nam tylko rajdowy koncert Tomka Lewandowskiego, który będziecie mogli zobaczyć w formie transmisji.
 
Niebawem skontaktujemy się telefonicznie z wszystkimi patrolowymi w sprawie zwrotów wpłaconych pieniędzy. Nie łamcie się… “Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”.
 
 
Sztab Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego – Edycja 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *