Las Radziejewski

Harcerski Rajd Radziejewski - MapaTerenem naszych działań podczas rajdu będzie Las Radziejewski, któremu nasz rajd zawdzięcza nazwę. Las Radziejewski to kompleks leśny idealnie stworzony do harców podczas rajdu… w jego południowej części pięknie meandruje rzeka, w centrum można spotkać piękne leśne polany i wiekowe dąbrowy, północ to sosnowe zagajniki a miejscami też i bagna.

Czemu akurat Las Radziejewski? Odpowiedź jest prosta… bo to nasz leśny dom, a w dodatku piękny dom, piękny na tyle, żeby można było się nim pochwalić. To tu większość obecnych harcerzy 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej miała okazję przeżyć swoją pierwszą noc pod namiotem, to tu dh phm Robert Komoń zawsze przychodził z nami na biwaki drużyny.

Harcerski Rajd Radziejewski - Pisanie Rozkazu
Biwak w Lesie Radziejewskim - dh phm Robert Komoń nad rozkazem.
Harcerski Rajd Radziejewski - Harce nad rzeką
Nasze harce nad rzeką w Lesie Radziejewskim

W czasie rajdu postaramy się wszystkie wymienione zalety otaczającego nas lasu wykorzystać 😉 Obiecujemy, że uczestnicy nie będą się nudzić… nie zabraknie zadań logicznych które sprawdzą waszą spostrzegawczość, wiedzę harcerską czy bystrość umysłu. Dla przeciwwagi można się spodziewać trochę zadań sprawnościowych… np. przeprawa linowa nad rzeką lub którymś z wąwozów 🙂 Więcej nie zdradzimy… przyjedźcie i przekonajcie się sami.

Już niebawem filmowa zajawka o Lesie Radziejewskim 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *