Korycki i Żukowska na HRR2016

Harcerski Rajd RadziejewskiDo rozpoczęcia Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego Edycja 2016 zostało już tylko 7 miesięcy ! 🙂 Tak jak to miało miejsce w latach poprzednich, zakończenie jednej edycji rajdu uruchamia pracę nad kolejną. Z całych sił staramy się, aby HRR był imprezą wyjątkową, wyróżniającą się spośród masy rajdów, które są organizowane w całej Polsce. Jednym z elementów które nas wyróżniają i z których możemy być dumni, jest sobotni koncert w naszej Harcerskiej Operze Leśnej. Na siedem miesięcy przed rajdem chcielibyśmy podzielić się informacją, kto zagra dla Was podczas HRR 2016. Na sobotni wieczór 18.06.2016 przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego. Na scenę Harcerskiej Opery Leśnej wyjdzie najbardziej znany żyrardowski duet, dwa wspaniałe głosy – Andrzej Korycki i Dominika Żukowska.

Posłuchaj piosenek Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej

[mp3_embed mp3_aligns=”center” aps=”no” colors=”#434240″ nums=”4″ mp3wids=”550″ mp3highs=”200″ blog_plyrs=”3″ id=”1″ playlistfolder=”edycja2016″ shuffle=”no” transparent=”no” show=”yes” pop_mp3=”yes”]

Andrzej Korycki to polski piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów, związany głównie z nurtem piosenki żeglarskiej… na niej jednak nie poprzestaje. W połowie lat 90. po śmierci Janusza Sikorskiego, Andrzej dołączył do legendarnego zespołu Stare Dzwony, z którym śpiewa do dzisiaj, jednocześnie kontynuuje karierę solową. W roku 1997 ukazał się jego album „Chciałem być żeglarzem”, gdzie znalazły się tak znane utwory jak „Yacht Rock&Roll”, „Tańcz nam morze” czy „Magda”. Cztery lata później premierę miała płyta „Załoga”, która zawierała między innymi piosenki „Bosmanowa bossanowa” i „Cyklady”. Obecnie Andrzej występuje w duecie z Dominiką Żukowską. Niekwestionowanymi atutami tego uroczego duetu są niepospolite, znakomicie dobrane głosy, wspaniałe teksty, oraz bogactwo rytmów i nastrojów przekazywane radośnie przy akompaniamencie gitar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *