#HRR2021PL – na gorąco

Harcerski Rajd RadziejewskiNo i już!! Kolejna edycja Harcerski Rajd Radziejewski za nami, na następną przyjdzie poczekać aż rok (10-12.06.2022), acz liczymy, że jakoś to szybko minie 😉 Edycja ta była na swój sposób wyjątkowa… matka natura zadbała abyśmy się w tym roku, podczas #HRR2021PL nie nudzili. Każdy kto z nami harcował w Lesie Radziejewskim wie, że opad był mocno soczysty, a temperatura raczej nie z tych najwyższych 😎

Za to atmosfera… tu serducho ❤️ aż rośnie. Dziękujemy za to co do spółki udało nam się stworzyć. Za poczucie braterstwa i wspólnoty, za wzajemną pomoc i wsparcie oraz niekończące się pokłady humoru. Jesteście WIELCY!! Wychodzimy z założenia, że co nas nie zabije, to nas wzmocni… i wszyscy wyjdziemy z tej przygody wzmocnieni i lepiej przygotowani na kolejne edycje HRR’a.

W związku z tym, że w około godziny 15:00 byliśmy zmuszeni przerwać grę ze względu na deszcz, werdykt tegorocznego rajdu mógł być jeden… wszystkie 21 patroli zajęło PIERWSZE miejsce. Przerwanie gry terenowej na szczęście nie zatrzymało naszego koncertu w Harcerskiej Operze Leśnej! Mimo niesprzyjających warunków…  naszym subiektywnym zdaniem był to chyba jeden z najlepszych koncertów ze wszystkich edycji Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego. Wielkie brawa i ukłony dla duetu Czarny – Nosal, było mega!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *