Patrol Północ

P – Piękny i boski, jest Tomasz Groszkowski , czyli ten inteligentny i jakże przystojny dżentelmen. Należy do 22 DH Marat, czyli jednej z najstarszych wyszkowskich drużyn. Swój potencjał wykorzystuje na każdym możliwym kroku, o czym jeszcze się przekonacie. Tomaszowi nie ulegnie nikt…

Ó- Ósemka nasza, lub raczej siódemka chciałaby przedstawić wam tą zdolną, długowłosą panienke o imieniu dziewczyny, która już dawno tutaj nie mieszka. Oczywiście jest to Agnieszka z tej samej drużyny, w której jest Tomasz.

Ł – Ładnie prezentuje się ona ze swym kawalerem – Mateuszem. Zdradzimy wam pewna ciekawostkę, mianowicie to właśnie równo rok temu na HRR’17 ich miłość zaczęła kwitnąć. Mateusz również pochodzi z brązowo-zółtego rodu Maratów.

N- Niesłychane jest to, że w Maracie znajdziecie też Darię. Niebieskookiej blondynce często mówią, że wygląda jak niemka. Jak uważacie? My myślimy że jednak ma typowo harcerską urodę, jak na harcerkę przystało. W końcu harcerki są najpiękniejsze!

O- Oczywiście nie możemy tu pominąć Dawida, czyli naszego patrolowego! Obecnie jest w Utopionych, ale nie mylcie się – pływa doskonale! Jeśli wrzucicie go na głęboką wodę w jakimkolwiek zadaniu to poradzi sobie idealnie.

C- Cokolwiek jeszcze byśmy chcieli tu wymyślać, nie można pominąć prawdy. A prawda jest taka, że pozory mylą. Magda, a raczej Mała Końska z Kajmana, którą można doskonale poznać po specyficznym wzroście jest tego doskonałym przykładem. Pamiętajcie więc, że małe jest nie tylko słodkie, ale i niebezpieczne.

N – Na sam koniec, najbardziej rozrywkowa, wybuchowa, widoczna wszędzie osoba czyli Roksana, którą pewnie już poznaliście, bo wszędzie jest jej pełno! Jest przyboczną w 17 WDH Kajman, więc może to określać tylko to że Kajman (pluszak) jest w kolorze jej sznura, więc nigdy nie zgubi swojej właścicielki.

PÓŁNOC na N – idziemy!!!