(nie tylko) MYŚLIWI

 

MYŚLIWI 💡

w tym roku (nie tylko) MYŚLIWI, ale także DOBRE DUCHY

 

Jesteśmy niczym Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba – spóźnieni, zawsze na ostatnią chwilę, ale finalnie startujemy z hukiem i kosmicznym sukcesem.

 

(nie tylko) MYŚLIWI to najprawdziwsi łowcy przygód i sukcesów ✨

Emka i Anka mówią o nas tak:

Każdy nasz członek posiada unikalne możliwości i umiejętności. 

Mamy wspaniałego piekarza którego desery podbiją nawet najbardziej skorumpowane podniebienia. 

Niezastąpionego fizyka, który potrafi obliczyć pozycję ziemi znając jedynie obwód słońca. 

Nie można zapomnieć o naszym oświeconym przyjacielu który miłuje naukę i głębokie przemyślenia filozoficzne. 

Olśniewającą astronomkę, dzięki której wkrótce podróż na Marsa będzie bardziej jak przejazd pociągiem z Żywca do Żyrardowa.

Mamy też doświadczoną muzycznie gitarzystkę oraz nieugiętą w boju członkinie husarii (koniare, ale nie mówcie jej tego). 

W naszych szeregach mamy także szalonego skejta robiącego triki na trzepaku, a jednocześnie artystkę i aktorkę. 

Nie możemy zapomnieć o destruktywnej, mundurowej znawczyni lasów z nieocenionymi umiejętnościami dyplomatycznymi. 

Tak, jeśtesmy narwani, spontaniczni, ale mamy też wady 😉

Jesteśmy samowystarczalni, niczym baza na Marsie. Moglibyśmy stworzyć państwo własne – dyplomaci, literaci, artyści, matematycy, fizycy, inżynierowie, muzycy, kucharze i piekarze, filozofowie, sportowcy. Państwo w państwie, nie z kartonu; podatki będą niskie jak napięcie w przewodach niskiego napięcia. Głosujcie na nas. Zaufajcie nam, część z nas “jest na matfizie” . 

Z takim składem można podbić kosmos gwarantujemy!”

 

SUM UP:

Jesteśmy harcerzami z 21 WDH Myśliwi im. Tadeusza Janicha oraz z 24 WDH Dobre Duchy z Chorągwi Śląskiej , z Hufca ZHP Żywiec. Błękitne chusty jak niebo i woda, zielone chusty jak natura, bordowe frędzle jak odwaga.

Lubimy dobrze zjeść, jak widać na zdjęciach i filmie. Zaprzyjaźnimy się z każdym, a każdy zaprzyjaźni się z nami (nawet gołębie, poznajcie Marka!). Nigdy się nie poddajemy – na przeszkodzie nie staną nam nawet uszkodzone okna w IC TLK 65100 KORMORAN (mikole też z nami jadą…).

Do zobaczenia na trasie!

Pozdrawiają z pociągu: Emilia “Emka”, Zuzka “Ryba”, Oliwia “Husaria”, Franek “Paput”, Maciek “Maćko”, Wika “Szklara-Pieczara”. Powiedzielibyśmy, że nie mamy ani Ani, ale mamy dwie – Ania “Bojówka” i Ania “Skejter”.