61 dh “Watra” ; zastęp ENIGMA

CZUWAJ!

Jesteśmy tymi najodważniejszymi z zastępu ENIGMA z 61 drużyny harcerskiej ‘‘Watra” im. Stefana Mirowskiego, działamy w Nowym Mieście Lubawskim. Jest nas tylko garstka, ale nadal jesteśmy pełne Energii i gotowe stawiać czoła wyzwaniom, a oto my:

Natalia, zawsze gotowa pomóc, najstarsza i zapewne najodważniejsza. Przyboczna w 61 dh oraz drużynowa gromady zuchowej ‘‘Dzielne Muminki”. W zamierzchłych czasach nasza zastępowa.

Karolina, zuch dziewczyna, krzyż na jej piesi widnieje krótko, jednak to nie przeszkadza jej w ogarnianiu zuchów jako przyboczna w tej samej gromadzie co ta wyżej. Zawsze głodna przygód i pełna zaradności życiowej.

Blanka, mała, zwinna i kochana. Od początku swojej przygody z ZHP w zastępie SH, może dlatego teraz tak świetnie sobie radzi. Najmłodsza z naszej piątki, ale to nieważne.

Iza, była, była, i nie była, znowu była i wróciła. Po przerwie związanej z nauką powróciła do nas, powodując uśmiech na twarzach osób z zastępu.

Ola, do niedawna zastępowa jakże pięknego zastępu starszoharcerskiego, którym tu jesteśmy. Aktualnie na jej ramieniu nie widnieje żaden sznur. Ale dobrze sobie radzi jako fotograf.

A niżej więcej całego zastępu 😀