Pracownicy Palestyńskiej Firmy Szelest – PPFS

Nasza pracownicza ekipa postanowiła zawitać już czwarty raz z rzędu w rewiry kompleksu Lasu Radziejewskiego. Na wstępie pozwólcie, że się przedstawimy. Jesteśmy dwunastoosobową paczką z Hufca ZHP Ostrołęka (9 osób z 11 Ostrołęckiej Drużyny Harcerskiej “ŚLAD” i 1 z 15 ODH “GRANICA”), a także w śladowych ilościach Hufca ZHP Wyszków (33 Druzyna Harcerska “LUCKI” i 23 Wyszkowska Drużyna Harcerska “BASZTA K-2”). Firma składa się z piłkarki – naszej matki opiekunki Ady, pani Bob Budowniczej – naszej patrolowej Asi, a także dwóch ogrodniczek (Ada i Jennifer), sekretarki (Zuzia), stalkera (Krystian), żołnierza (Kamil), ornitolożki (Martyna), kierowczyni autobusu (Kasia), szefa kuchni (Marysia), grabarki (Paulina) i krawcowej (Natalia). W razie niebezpieczeństwa udajemy krzaki, stąd ich obecność na zamieszczonej fotografii (zero fotomontażu).

Dużo motorków zmotywowało nas, aby tutaj zagościć. Między innymi harcerska atmosfera, wspaniali uczestnicy (jak i organizatorzy :D), koncerty, ciekawe trasy. Skromnie także pragniemy przypomnieć, że we wcieleniu tupiących mrówek ku naszemu zaskoczeniu udało nam się wygrać poprzednią edycję, co stało się kolejnym motorkiem, by zawitać na HRR znów.  Działamy bardzo prężnie i poszukujemy ludzi do wspólnych interesów. A oto nasza fotografia z profesjonalnego biura: 

A to my rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu…

Mamy nadzieję, że będziemy bawić się tak samo wyśmienicie jak w poprzednich latach, a nawet lepiej! Do zobaczenia! Czuwaj!