Niedopasowani

EDYCJA #HRR2017

Każdy nas zna, pamięta, a jeśli nie to z pewnością będzie ku temu okazja na zbliżającym się rajdzie w lesie radziejewskim. Nie będę więc nas przedstawiać, co ma być to będzie.

Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, dlaczego jedziemy na Rajd Radziejewski nasunęło nam się kilka odpowiedzi, którymi chętnie się podzielimy:

  • ponieważ lubimy, możemy i chcemy
  • bo kto bogatemu zabroni?
  • bo Sylwia kazała
  • żeby zrobić fejm
  • żeby zjeść karkówkę z grilla
  • ponieważ to najlepszy rajd organizowany w tym terminie w lesie Radziejewskim
  • żeby wypróbować naszą nową zabawkę (hue hue hue)
  • żeby w jednym miejscu i w jednym czasie zgromadzić wszystkich Niedopasowanych…

i wiele, wiele innych 🙂

Nie rozpisując się – do zobaczenia!

EDYCJA 2016

Patrol Niedopasowani

0044

Gdybyście…

… postanowili znaleźć grupę najdziwniejszych osobników stąpających po Ziemi, okazało by się, że nam nie dorównują – ich nieogarnięcie, słaba rtografia, dysleksja rozwojowa w zestawieniu z nami to absolutnie nic.

Nasza diagnoza została postawiona całkiem niedawno, zatem nie wszystkie leki zawsze działają, gdyż jesteśmy w trakcie dobierania dawek – prosimy o wybaczenie oraz o nie poświęcanie zbytniej uwagi zachowaniu, które może okazać się być nie na miejscu, gdyż może ono być spotęgowane tępym wzrokiem koczkodanów.

00500051

Będąc chwilę poważnym…

Patrol Niedopasowani ma swoje zaczątki w Patrolu Anonimowych Wędrowników, którzy to będąc składem Instruktorów jaktorowskiego hufca pojawili się na Harcerskim Rajdzie Radziejewskim w 2013 roku po raz pierwszy. W kolejnym roku, już pod nową nazwą i ze zmienionym składem pokazaliśmy na co nas stać zajmując 3 miejsce na HRR2014.

Tegoroczny skład Patrolu złożony jest z osób, które nastawiają się na dobrą zabawę, a które na pewno nie pozostaną niezauważeni podczas zmagań rajdowych. Z pewnością pokażemy, na co nas stać, ale czy to jest najważniejsze? Wymierający gatunek, jakim są harcerze to dziwny twór ludzki, a więc musimy przeciwdziałać jego wyginieciu. Aktywizujmy wszystkich, dokładajmy wszelkich starań, aby było o nas głośno, nie dajmy się! HRR jest świetnym do tego miejscem, dlatego też Niedopasowani dadzą z siebie wszystko – aby było głośno 🙂

Skąd przyjechaliśmy?

To trudne pytanie. wśród nas są osoby mieszkające w Warszawie, Żyrardowie, prowadzące drużyny w Ożarowie Mazowieckim, działające w Karpiach, Radomiu, Jaktorowie… Ciężko więc sprecyzować skąd jesteśmy. Ostatnie nasze spotkanie zanotowano w Tworkach.

0080

Wszystkie drogi prowadzą na Harcerski Rajd Radziejewski, a więc do zobaczenia 🙂

Filmik zrealizowany w ramach zadania przed rajdowego edycji 2016:

Zdjęcia zaczerpnięte ze strony Organizatorów Rajdu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *