Koale w Conversach

Czuwaj!

Witamy Was serdecznie! Z tej strony Koale w Conversach! Zastanawiacie się pewnie skąd ta urokliwa nazwa patrolu… No cóż, nie wiem czy wiecie, ale dawno dawno temu, kiedy jeszcze koale rządziły naszą planetą (tak było, nie ściemniamy) wraz z rozwojem techniki, koale doszły do wniosku, że potrzebne im wygodne, casualowe, lifestylowe buty. Znany wszystkim mgr. Lrzysztof Klipko opracował idealne buty dla każdego, jednocześnie tworząc kolekcję unikalnych par dla niego samego. Jak wiadomo, zarządzanie tak dużą firmą jak Converse dla jednej koali to było zdecydowanie za dużo… Zebrał więc Lrzysztof swoich przyjaciół i poprosił o pomoc! Wśród przyjaciół były wielkie osobowości! Stominik Drzyż, wielki fan kuchni z ogniska oraz samotnego stawiania artystycznych papierzaków, Strosia Gyjewska, wielka malarka, ale także słynna motocyklistka, która wygrała KoalaRace 2020, Wróktoria Wiblewska, słynna piosenkarka, gitarzystka oraz perkusistka zespołu Guns and Koalas (zawsze śpiewa z playbacku, ale udawajcie, że nie wiecie), Hominik Dajn, światowej klasy inżynier, mechanik oraz strzelec, który wraz ze swoją jednostką odbił Rio de Koalejno z rąk złych koali barbarzyńców (to mu się w sumie tylko śniło, przecież koala nie może być barbarzyńcą) oraz Taniel Dartas, największy z największych, najsławniejszy w swojej dziedzinie, legenda, mentor dla wielu, ale co tak naprawdę robi? Nikt nie wie.

Z takim zarządem Lrzysztof Klipko musiał osiągnąć sukces! I tak się właśnie stało! W mig Conversy stały się sławne na cały świat, wszyscy zaczęli je nosić, zapanował wielki Conversowy szał! Niestety niedługo później rozgłos o Conversach dotarł nawet na inne światy… I tak oto ludzie, którzy mieli przylecieć tylko w celu zakupu butów, osiedlili się na ziemi i wyparli od władzy Koale.

Ku czci wielkich Koali oraz tego jak ich najlepszy produkt Conversy stały się początkiem końca ich ery, postanowiliśmy nazwać patrol Koale w Conversach, ale nie tylko… Lrzysztof i przyjaciele są do nas bardzo podobni, mają podobne zainteresowania, imiona i nazwiska oraz mimo, że byli koalami, są do nas nawet podobni z wyglądu… Przypadek? Musicie odpowiedzieć sobie sami. Poniżej zdjęcie zarządu Converse z czasów koali (koloryzowane).