Zgłoszenia na LISTĘ REZEROWĄ

28.01.2020 punktualnie o 12:00 zakończyliśmy oficjalną część zgłoszeń na #HRR2020PL. Wypełniliśmy po brzegi (a może i więcej) oba założone przez nas limity dotyczące ilości uczestników. W tegorocznej edycji rajdu wezmą udział przynajmniej 22 patrole i ponad 200 uczestników. Jeśli ktoś jeszcze się nie zgłosił, a chce wziąć udział w tegorocznej edycji Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego… to nie wszystko jeszcze stracone !! Skorzystajcie z formularza poniżej, aby zgłosić się na “listę rezerwową”. Możliwości stania się uczestnikiem będzie kilka:

  • jeśli któraś z ekip zrezygnuje z udziału w rajdzie
  • jeśli któraś z dotychczas zgłoszonych ekip w terminie nie dokona wpłaty wpisowego
  • dzięki konkursowi na 3 dodatkowe wygospodarowane przez nas miejsca.

 

Nazwa drużyny/zastępu/patrolu:

Hufiec macierzysty:

Imię i nazwisko opiekuna:

Twój e-mail:

Kontakt telefoniczny (do opiekuna):

Ilość osób:

Treść wiadomości:

 
 
Zadanie konkursowe dzięki któremu można wygrać 1 z 3 miejsc dodatkowych na #HRR2020PL jest bardzo proste i dające duże pole do popisu 🙂  Przygotujcie reklamę przyszłorocznej edycji naszego rajdu (do wykorzystania w internecie)! Forma reklamy Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego – Edycja 2021 może być dowolna: klip filmowy lub klip dźwiękowy lub grafika (banner). To do Was należy inwencja twórcza 😉 Sukces zależy od talentu i kreatywności.
 
Na Wasze kampanie reklamowe czekamy do 30 kwietnia 2020, zaś 1 maja wybierzemy trzy najlepsze ekipy, którym zostaną przyznane wspomniane powyżej miejsca dodatkowe 🙂 Wyniki ogłosimy na tej stronie i na FB. W razie pytań prosimy o kontakt: rajd @ 77mdh.pl