Czy wiecie, że…

Czy wiecie, że…

– harcerski Rajd Radziejewski to 3 dni doskonałej zabawy, które z całą pewnością zapadną w Waszą pamięć na długo? Podczas każdej edycji rajdu staramy się przygotować dla Was atrakcyjny program, z naciskiem na całodniową grę w sobotę, gdzie możecie spodziewać się wielu niebanalnych zadań.

– w dniach 14-16.06.2019 spotkamy się na kolejnej edycji Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego? Dobra wiadomość jest taka, że do rozpoczęcia imprezy zostało tylko 150 dni… #HRR2019PL więc już dosłownie niebawem 😉 Spotykamy się oczywiście na terenie kompleksu leśnego Las Radziejewski, na naszej polanie rajdowej.

– od 1 stycznia można już się zgłaszać na #HRR2019PL ?? Wraz z początkiem roku ruszyła możliwość rejestrowania się na Harcerski Rajd Radziejewski – Edycja 2019, i pierwsze zgłoszenia już wpłynęły. Wiemy, że w tym roku harcować będą z nami: 11DH LOT z Celestynowa, Patrol Parówki z Sokołowa Podlaskiego, 11DH Kasjopeja z Kobyłki oraz Patrol “Barszcz z makaronem” z Oświęcimia.

– na finał rajdu zorganizujemy dla Was koncert w magicznej Harcerskiej Operze Leśnej? Harcerski Rajd Radziejewski jest chyba jedyną taką imprezą, gdzie w czasie rajdu można wziąć udział w wyjątkowym plenerowym koncercie. Co roku specjalnie dla Was zapraszamy zespół z nurtu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej, w tym roku będziecie mogli posłuchać twórczości zespołu “Dom o Zielonych Progach“.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *