100 dni do HRR

Harcerski Rajd RadziejewskiKilka słów od organizatora (pwd. Mariusz Gmurek): Przed nami kolejna już edycja Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego, spotkamy się już za 100 dni! Jak co roku staniemy na głowie, abyście przez te 3 dni harcowania ani trochę się nie nudzili. Od wielu tygodni pracujemy wraz ze sztabem rajdu, aby zrobić kolejny krok w rozwoju i przygotować dla Was wiele ciekawych zadań i niespodzianek. Marzy nam się, aby uczestnicy wynieśli z rajdu dobre wspomnienia i potrzebę powrotu za rok. Cele i założenia rajdu są bardzo proste, a zarazem bardzo cenne dla nas harcerzy: wróćmy do naszych harcerskich korzeni, wyjdźmy z harcówek, idźmy w teren, bądźmy bliżej przyrody, poznajmy nowych ludzi, posłuchajmy dobrej muzyki. Czuwaj! Do zobaczenia na rajdzie!

W telegraficznym skrócie Harcerski Rajd Radziejewski to impreza harcerska , kładąca szczególny nacisk na dobrą zabawę, leśne harce i harcerstwo w starym dobrym wydaniu. Rajd przewidziany jest dla Harcerzy Starszych i Wędrowników, choć jesteśmy przekonani, że Harcerze też sobie spokojnie dadzą radę. Podczas trzech dni zmagań można się spodziewać ciekawych zadań z zakresu terenoznawstwa, samarytanki czy pionierki. Nie zabraknie miejsca na gry i zabawy sprawnościowe, a także nie spotykane na innych imprezach zadania z wykorzystaniem nowych technologii. Jak co roku staniemy na głowie, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie, i żaden z uczestników nawet przez chwilę nie pomyślał o nudzie. Pamiętajcie! Rajd Radziejewski może powodować ataki euforii i być przyczyną uzależnienia! Przygoda albo nuda, wybór należy do Ciebie!

HRR to także dobra muzyka w magicznej Harcerskiej Operze Leśnej. Co roku dla uczestników rajdu i zaproszonych gości organizujemy wyjątkowy koncert, podczas którego można zobaczyć gwiazdę z nurtu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. Do tej pory na HRR zagrali: Na Bani, Cisza Jak Ta, Robert Kasprzycki… kto zagra w tym roku? Tego dowiemy się już niebawem!


Relacja video z HRR 2014

Rajd odbędzie się w terminie 12-14.06.2015 w okolicach Żyrardowa i Radziejowic. Wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie rajdowej: www.radziejewski.77mdh.pl Maniaków feacebook’a zapraszamy na nasz rajdowy profil: http://www.facebook.com/rajd.radziejewski Na wszelkie pytania odpowiadamy mailowo: rajd@77mdh.pl Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda, trzeba będzie poczekać 2-3 dni 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *