Wyprawa w przyszłość – Edycja 2013

Harcerski Rajd Radziejewski - Edycja 2012Wraz z zakończeniem tegorocznej edycji rajdu, rozpoczynamy planowanie i pracę nad przyszłoroczną edycją. Mimo, że pracy przy takim rajdzie jest naprawdę dużo, satysfakcja z dobrze wykonanego zadania, daje przeogromną dawkę motywacji. Reaktywacja Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego była dla nas dużym wyzwaniem, a przecierając ścieżki zostawiliśmy sporo sił. W przyszłym roku będzie już dużo łatwiej, bo dużo się nauczyliśmy, wyciągnęliśmy też wnioski z popełnionych błędów, które koniecznie trzeba będzie poprawić. Chcielibyśmy abyście to Wy ewentualni przyszli uczestnicy Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego, wypowiedzieli się (zagłosowali) na kilka ważnych rajdowych tematów.

 

[poll id=”2″]

[poll id=”3″]

Dodaj swój komentarz:

 1. Admin HRR wallson pisze:

  Głosów przybywa 🙂 Prosimy o więcej!

 2. Radek pisze:

  W przyszłym roku postaram się zebrać patrol i przyjechać do Was na rajd. Wszak daleko nie jest. A jeżeli będzie Cisza Jak Ta, to bez zastanowienia. 🙂

 3. seba pisze:

  a gdzie to jest ta miejscowosc w jakim wojewudztwie

  • Admin HRR wallson pisze:

   Żyrardów to miejscowość pomiędzy Warszawą a Łodzią, zaś Las Radziejewski jest oddalony jakieś 3 – 4 kilometry od Żyrardowa. Całość znajduje się w Województwie Mazowieckim.